מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר


 אני מעוניינ/ת לקבל עדכונים במייל

המדריכים

דן אודיז

מנכ״ל הקולג׳ להיפ הופ

דן מייסד ומנהל הקולג׳ ומדריך הקלאסים הגבוהים.
דן אודיז הינו רקדן וכוריאוגרף בעל ניסיון עשיר בתחום הלימוד, כוריאוגרפיה ומופעי במה. את תחילת דרכו החל בבאר שבע בגיל 14 כשנדבק בחיידק הלטיני, ועד מהרה עבר להתמחות בכל סגנונות הריקוד המובילים. בדרכו השתלם בלימודי ריקוד אצל מיטב הכוריאוגרפים בארץ 

עם חזרתו לארץ החל לפעול בסצנה המקומית ושיתף פעולה כרקדן וכוריאוגרף עם האומנים המובילים, ביניהם דנה אינטרנשיונל ועדי אשכנזי ("מזה השטויות האלה"), במקביל לפיתוח קריירת הוראה מרשימה. כיום דן אודיז מלמד, מדריך ומלווה עשרות תלמידים בדרום במסגרות אקדמאיות, חינוכיות ופרטיות, מעביר סדנאות ריקוד וכוריאוגרפיה לקבוצות ובודדים, ומקצה חלק נכבד מעבודתו לייזום פרויקטים המשלבים אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בעולם ההיפ הופ.

לאורה אודיז

מנהלת אומנותית

לאורה מנהלת האומנותית והפדגוגית של סניפי הקולג'.
מגיל 6 התחנכה ע"י טובי המורים בארץ לבלט. בהמשך סיימה את לימודיה בתיכון האקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים. רקדה ב"מיינכן בלט קלאסיק" שבגרמניה. 
לאחר מכן ב"תיאטרון מחול ירושלים" ובלהקת המחול "קמע"
כיום לאורה מנהלת האומנותית של הקולג׳

המנטורים

כל המורים בקליפ מיוחד

הקולג׳ להיפ הופ של דן אודיז פותח שעריו לילדים עד בוגרים. מלמדים בו מורים מהשורה הראשונה- הסטודיו וצוות המנטורים שלו מלווים כל תלמיד מהצעד הראשון ועד הבמות הגדולות, מעניקים לתלמידים את ההזדמנות להכיר בעצמם מסוגלויות חדשות ולפרוץ את גבולות היכולת.

רפאל בנימין

קלאסים 3-6

רפאל הוא פיינליסט תכנית הטלויזיה ״רק רוצים לרקוד״. והכוריאוגרף של הזמרים: מרגי, אלה לי.
בין היתר הספיק לקטוף עוד תארים בשנים האחרונות כמו המקום הראשון בפרי סטייל בתחרות ההיפ הופ הרשמית "HHI" ובתחרויות שונות בארץ ובעולם.

נטע חדד

קלאסים 3-6

נטע חדד- התחנכה בקולג׳ מזה 8 שנים. בארבעת השנים האחרונות מנצחת על קבוצות בגילאי הנוער. סולנית בהרכב דאנסהול dancehall funk. השתתפה בהפקות טלויזיוניות וקליפים של אמנים ישראליים מוכרים. (מרגי, פלד ועוד)
 

בר רולוב

קלאסים 3-6

התחנכה בקולג׳ מזה 12 שנים. מנצחת על סניפי עומר ונווה נוי של הקולג׳ ובהם רוקדים כ-200 תלמידים. השתתפה בקליפים של אמנים מוכרים (פלד, אלה-לי ועוד). מקום ראשון בתחרות הhhi  למקצה הבוגרים 18+ 20

ויקטור נובו

קלאסים 3-6

רקדן ומורה, בין היתר רקדן של נועה קירל, מרגי וסטפן לאגר. משתתף בהפקות טלויזיוניות ופרסומות. השתתף בתכנית ״רק רוצים לרקוד״.

דין פרטוש

פריסטייל

מקומות ראשונים בתחרויות פריסטייל באירופה ובארצות הברית. בארץ הוא שופט קבוע בכל התחרויות. יוצר ורקדן פריסטייל מוערך ומוכר

שי סופר

סניפים

התחנכה בקולג׳ מזה 10 שנים ובארבעת השנים האחרונות לימדה מאות תלמידי הקולג׳ בטווחי גילאים שונים. מנצחת על סניפי הקולג׳ בלהבים, מיתר ורמות. משתתפת בקאסט הרקדניות של אלה-לי.

הגר ויצמן

קלאס 1-2

מגיעה מעולם הבלט והמודרני. את ההיפ הופ שלה מביאה לנו מתחומים מגוונים. מקומות ראשונים בתחרויות באירופה וטופ15 בתחרות הפריסטייל העולמית. לימדה סדנאות ביפן והודו.

איירין פריידין

נבחרת הקולג׳

רקדה לצד טיילור סוויפט, השתתפה בהפקות ופרסומות של ויקטוריה סיקרט, אדידס ופפסי. ובתכניות טלויזיה מחו״ל כמו וורלד גאט טאלנט.

יובל שטרית

ג׳וניור

יובל גדלה והתחנכה בקולג׳. ומדריכה בקולג׳ מזה 6 שנים. מנצחת על קבוצות הסניפים ועל מייזמים של ילדים עם צרכים מיוחדים.

נוי אביטן

סניפים

נוי גדלה והתחנכה בקולג׳. ומדריכה בקולג׳ מזה 4 שנים. מנצחת על קבוצות הסניפים ועל מייזמים של ילדים עם צרכים מיוחדים.