מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר


 אני מעוניינ/ת לקבל עדכונים במייל

שיעורי ריקוד
בסטודיו

"לתת לגוף לדבר, להרגיש חזק את הקצב ולהוציא את היצירתיות שבכם". זהו לב הריקוד של תרבות ההיפ הופ. כמי שהתמקצע בכל ז'אנר ההיפ הופ בעולם, מביא המאסטר דן אודיז בשורה אמיתית לתושבי הדרום המאפשרת לכולם לרקוד כמו הגדולים, לפרוץ גבולות ולחזק את הביטחון העצמי. אודיז נחשב לבעל יכולות יוצאות דופן הן ככוראוגרף מקצועי והן כמורה ייחודי, המוביל את הרקדנים פעם אחר פעם לתוצאות מדהימות. יחד עם משלחת של רקדנים מבאר שבע, הוא מייצג את ישראל בתחרויות ברחבי הארץ ובעולם. מתאים לילדים ונוער עד גיל 19.
בואו להירשם ולהיכנס לנעליים של הגדולים.
כחלק מהחזון לקדם את תרבות ריקודי הרחוב בבאר שבע, שואפים בסטודיו של דן אודיז להוביל אתכם לפסגה. באמצעות ריקוד הברייק דאנס שהגיע מרחובות ניו יורק, תוכלו לשפר את הקואורדינציה, לגלות את סודות האקרובטיקה ולחזק את העצמות והשרירים. מנטאלית, תרגישו שכבשתם את העולם. המקצועיות של הצוות בסטודיו, האהבה למקצוע והאכפתיות יוציאו מכם את הטוב ביותר. מתאים לילדים ונוער עד גיל 19.
אתם מוזמנים לקחת ברייק מהחיים, להירשם ולהצטרף לעשרות הרוקדים.
לא כולנו נולדנו לרקוד. אך עם רצון טוב וכלים נכונים, כולנו יכולים. צוות הכוראוגרפים בסטודיו של דן אודיז מזמין אתכם חיילים, סטודנטים ובוגרים בגילאי 18+, לגלות את הרקדן שבכם. בואו לרקוד היפ הופ כאילו אין מחר. צוות המורים בסטודיו נמנה על רקדנים מהשורה הראשונה, בוגרי האקדמיה למוסיקה ומחול ויוצאי להקות מחול מקצועיות.
בואו להירשם וליהנות מחוויית ריקודים חלומית, שתעיף אתכם גבוה.

השקנו אימון שובר שיגרה וחוויתי שרלבנטי לכולם!
האימון משלב כושר, תנועה, קואורדינציה, אילתור, העשרה ובעיקר המון כיף ופריקת מתחים.

חייגו לרויטל- רכזת הקורסים בקולג׳- 0502223003