מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר


 אני מעוניינ/ת לקבל עדכונים במייל

דן אודיז
כוריאוגרף ורקדן

דן אודיז הינו רקדן וכוריאוגרף בעל ניסיון עשיר בתחום הלימוד, כוריאוגרפיה ומופעי במה. את תחילת דרכו החל בבאר שבע בגיל 14 כשנדבק בחיידק הלטיני, ועד מהרה עבר להתמחות בכל סגנונות הריקוד המובילים. בדרכו השתלם בלימודי ריקוד אצל מיטב הכוריאוגרפים בארץ, ביניהם קלוד דדיה ("רוקדים עם כוכבים"), לצד לימודי מחול באונ' בן גוריון, הדרכת בריאות וכושר ב"מכללת קיי", אנטומיה ופיזיולוגיה ב"מכללת רידמן" ושיעורי ריקוד בסטודיו BDC הנחשב בניו יורק.

עם חזרתו לארץ החל לפעול בסצנה המקומית ושיתף פעולה כרקדן וכוריאוגרף עם האומנים המובילים, ביניהם דנה אינטרנשיונל. במקביל לפיתוח קריירת הוראה מרשימה. כיום דן אודיז בעלים של הקולג׳ להיפ הופ, ויחד עם אשתו, לאורה אודיז המנהלת האומנותית של הקולג׳, הם מלווים ומדריכים מידי שנה מעל ל-800 תלמידים בדרום במסגרות אקדמאיות, חינוכיות ופרטיות, מעבירים סדנאות ריקוד והעצמה לילדים ונוער, ומקצים חלק נכבד מעבודתם לייזום פרויקטים עבור ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. והפקות תרבות למגזר העסקי.

הלימוד אצל דן הוא חוויה שמעבר לאמנות הריקוד. הנוכחות, הרגישות והסבלנות לכל אחד מהתלמידים הופכים את השיעור למסע ללימוד של עצמך
יפעת פרח, תלמידה